Padlý měsíc

15. 05. 2011 | † 19. 05. 2013 | kód autora: ned

Je to s-a na které jsem narazila v knihovně. Máme asi pěkně divnou knihovnu když uvážíte, že se to tam s-a mangama jen hemží... Ne tak to přeháním ale máme tam Padlý měsíc, všechny díly Gravitation a ještě jakousi sloninu. (co je to zeslonit?? - to je jako zkonit ale mnohem, mnohem víc).

Takže.. všichni byste asi rádi věděli co je to padlý měsíc když o tom píšu.  Přeslazené s-a povídky. Jsou tam 3 nebo 4. Děj si pamatuji jen u jedné což docela vypovídá o kvalitě těch příběhů. Ale je to hezky nakreslený, je to krátký takže až budete znuděné, klidně si to přečtěte.

1. povídka

Anděl ztratí svoje místo v edenu a málem umře v poušti, kde ho zachrání podivný, strašně sexy cizinec (ďábel) a nastěhuje si ho k sobě do hradu. Skončí  to tak, že si to.. hm.. není to tam vidět.. xD

2. a 3. povídka

Nepamatuji si je ale byla tam hromada sexy bishíků. V našem katalogizačním lístku stojí toto: Chudý malíř dokončí portrét ženy, aniž by mu někdo stál modelem... Dva lovci odměn čelí záhadným nočním démonům... Sbírka shounen-ai příběhů potěší všechny fanoušky krásných andělů a neméně krásných démonů...

4. nebo 3. povídka?????

prostě poslední povídka byla o.. čaroději s bílými vlasy až po kotníky *ksehehehe*  Dala jsem to přečíst kamarádce. Hned jak to přečetla začala jsem fňíkat (mám autorská práva na tento výraz) že to tak krááásně skončilo. A ona se mě ptala: Jak to myslíš?? vždyť umřel.. Já: *zděšený výraz* on umřel?????!!

Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sex

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.